Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

LinuxMint 19.1 Grafički driver Nvidia GT 610 2gb

Discussion in 'Debian, LinuxMint, Ubuntu' started by Knez, 02.01.2019.

1. Knez

Korisnik

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
    Prilikom instalacije Linux javio mi se problem da je jedan proces na 100%, našao sam rešenje bio je problem u grafičkom drajveru, ali nije u potpunosti rešen problem, prilikom korišćenja Steam, Linux počinje da koči, mada i ovako se primeti da malo koči, voleo bih da čujem vaš savet, ali trenutno ne mogu rešavati problem jer nisam kod kuće.

2. 100%

100% Isključen sa foruma

Okruženje:
    Mate
    Sistem:
    Ubuntu
    Ne verujem da će iko moći da ti dâ iole kvalitetan savet na osnovu jedne tvoje rečenice. Kada budeš pri računaru odradi bar "inxi -F" pa podeli sa nama...

OgnjenIT and Jocix like this.
  3. Knez

Korisnik

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
    Našao sam još u čemu je problem, prilikom povezivanja HDMI na TV (sekundarni monitor) procesor počinje da radi na 20% filmovi ne mogu da se gledaju jer koči, bez obzira da li sam isključio primarni ekran

Attached Files: