Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ostali sistemi Elementary OS Luna

Discussion in 'Debian, LinuxMint, Ubuntu' started by tuks, 13.02.2013.

1. Sioux

Korisnik

Sistem:
    TRIOS
    Meni se ne dopada ni način korišćenja virtualnih ekrana kod tog njihovog Pantelije, može da se uključi hot korner pa onda iz njega. pretpostavljam da radi neka prečica na tastaturi mada nisam izvalio, koliko sam stigao da se poigram.
    Još jedna stvar me nervira, pri instalaciji na metal ne ostavlja izbor za GRUB već ga baca u mbr.

Collapse Signature Expand Signature
  2. iz0t0p

Korisnik

Sistem:
    Elementary
    super key + levo, desno prebacuje sa ekrana na ekran, sad su valjda na freyai dodali ikonicu u dock za virtuelne ekrane

3. iz0t0p

Korisnik

Sistem:
    Elementary
    drzim se stabilnih izdanja samo, a slab sam sa vremenom da bih sad stigao da instaliram freyu na novu particiju...

inace meni je i inace prazan desktop, tako da mi na luni ne smeta sto je prazan, i ne cimam se da enejblujem opciju, a moze naravno... download mi ide u download folder, pa odatle gde vec treba, ne stavljam na desktop :D

a moze da se preimenuje tema samo u elementary OS, bez luna... da ne pokrecemo tread za freyu u svakom slucaju...

4. iz0t0p

Korisnik

Sistem:
    Elementary
    meni je elementary po defaltu najlepsi distro koji sam ikada koristio. ima posla oko njega, ali vec duze od godinu dana mi je primarni distro i ne planiram da ga menjam.

stabilan, brz, lightweight skroz, nisam ni na kakav problem naisao od kada ga koristim... ne znam kakav bih distro trebao da probam da bih na njega presao sa eOS-a

r3bl likes this.