Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

LinuxMint Menadžer Aplikacija

Discussion in 'Debian, LinuxMint, Ubuntu' started by mentol, 22.03.2012.

1. mentol

Korisnik

Kad otvorim Menadžer Aplikacija i na polje za pretragu kliknem mišem uspijem upisati samo početno slovo i miš se izgubi.Kad hoću da zatvorim prozor pojavi se ovo:

2. Commander

Staff Member

Okruženje:
    Gnome 3
    Sistem:
    Debian
    Vrati sistemski jezik na engleski i probaj ponovo.

Collapse Signature Expand Signature
  3. dragan99

Guest

Kod mene isto zabode ali kursor se vidi kad je izvan software manager prozora, ja cak i ne dobijam nikakvu poruku, to je pre radilo, znaci bug.
    Algoritam za indeksiranje i pretrazibanje je uzasan, ako samo izberes pretrazivanje tada zabode, ako izberes neku kategoriju onda krene ali prvo
    primi jedno slovo pa trazi sve na to slovo, ako ne odabres nista mozes da ukucas drugo slovo itd. Suvise naopak algoritam za pretrazivanje.
    Moj ti je savet koristi synaptic, pusti te "napredne programe", synaptic radi a ovaj ne radi ili se vuce ko prebijena mazga.

4. Commander

Staff Member

Okruženje:
    Gnome 3
    Sistem:
    Debian
    Ja sam imao ovaj problem na Mint KDE dok na Gnome nemam problema.

5. dragan99

Guest

Program nikad nije bio sampion u brzini ali sad ga bas zabada, od kad sam stavio Mint iskljucivo vozim Cinnamon.
    Sad sam primetio on dovlaci info o 56 894 paketa, kod mene standardno je cifra 36 516, najverovatnije je iskliktao da
    mu dovlaci sve zivo, backport, unstable, source, pa milion ppa i eto frke... ;)

6. Commander

Staff Member

Okruženje:
    Gnome 3
    Sistem:
    Debian
    Da kod mene je isto 56k+ medjutim radi lepo pretraga ali mi se nekada čini da veoma sporo skida pakete. U svakom slučaju ovaj program ima potencijal ako se ispegla u nekim narednim Mint izdanjima...