Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

LinuxMint mintUpdate problem

Discussion in 'Debian, LinuxMint, Ubuntu' started by korisnik02, 14.01.2012.

1. Sreten

Korisnik

Okruženje:
    Ostalo
    Sistem:
    Ostalo
    meni se desio slican problem... da nece da mi uradi update preko update managera...odnosno, desava se da mi se ukoci ceo update manager dok osvezava repoe, resilo se samo preko regularnih update-ova, tako da sam to resio.
    mada inace preferiram update preko terminala....
    mozda otici pa videti dal ima neko resenje za sam update manager... mozda help - about pa tamo ima link ka home stranici sigurno...ja tako cesto resim neke probleme sa softwerom..osim ako je neki ozbiljan bug....

2. korisnik02

Korisnik

Malo sam zapostavio ovu temu zbog mnogih obaveza. Naime ja sam u međuvremenu radio nekoliko puta instalaciju, zbog LMDE verzije, zbog KDE i još nešto sam imao. Sad sam se vratio na čist mint 12 sa cinnamon okruženjem i vidiš nisam imao problema sa ažuriranjem sistema. Videću kad stignu sledeći put paketi za ažuriranje kako će proći.

3. Commander

Staff Member

Okruženje:
    Gnome 3
    Sistem:
    Debian
    Na cimetu i meni sve radi kako treba, čak i na LMDE. Dok na Gnome/Mate neće da pisne.

Mada kao što sam rekao postoji BUG i trebao bi biti otklonjen uskoro, barem je tako napisano na LP...

Collapse Signature Expand Signature
  4. korisnik02

Korisnik

Jutros oko 4 stigla nova ažuriranja i sve je obavljeno uspešno kako je i očekivano.

5. Commander

Staff Member

Okruženje:
    Gnome 3
    Sistem:
    Debian
    Trebalo bi sada da update manager radi dobro!?

Collapse Signature Expand Signature
  6. korisnik02

Korisnik

Da sada radi, i danas sam uradio neko osvežavanje i sve je kako treba. I dalje ne znam zbog čega nije radio. A sad ne mogu ni da proverim...