Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ostali sistemi Ultimate Edition 3.4

Discussion in 'Debian, LinuxMint, Ubuntu' started by mentol, 19.07.2012.

1. mentol

Korisnik

Izašla je nova verzija Ultimate Edition 3.4 LTS.Iz znatiželje sam je instalirao(da nije bilo Libre časopisa ne bih znao ni da postoji) i prijatno sam iznenađen;"najnapucanija"verzija Ubuntu-a sigurno koju sam probao.Ne znam koji su joj harverski zahtjevi al na mojoj konfi(Intel dual core 2,93Mhz,graf. ATI Radeon 4850, RAM 4 gb i HDD 1 tb)leti ko zmaj.Sve(sem Skype)je već predinstalirano.Vrijedi je probati....

2. calex

Korisnik

Sistem:
    Mint
    Ја сам га инсталирао чим се појавило ... мада сам мислио да ће да буде и КДЕ. Ипак ћу да сачекам верзију 3.5 са њим а дотле ми је 3.3 која је слично препуна вероватно најсређенија дистрибуција.
    Чини ми се да је и Knoppix ту негде али сам инсталирао последњу верзију, пустио апгрејд ... и заглавио је на неком сударању па сам одустао од њега. Ипак, то је дебиан а не убунту али му, да нема тог брљања, не би ништа фалило да се озбиљно користи.